Каталог

Співробітництво

ПРАГНЕННЯ ДО ПАРТНЕРСТВА

Якщо Ви шукаєте надійного та досвідченого партнера у віконному бізнесі, здатного навчити, допомогти та зорієнтувати – Ви потрапили за адресою. Ми по праву вважаємося великим виробником світлопрозорих конструкцій і прагнемо лідируючої позиції в Україні. Нам сприяють три складові успіху: солідний досвід, заслужена репутація та кваліфікований персонал.
Солідний досвід та успішна маркетингова політика вигідно виділяють компанію серед численних конкурентів. Більшість продукції ми реалізуємо через дилерські мережі. Продажі наших дилерів щорічно збільшуються не менше ніж на 40%. Це не дивно, адже компанія надає своїм партнерам ефективну допомогу. Розроблено спеціальну програму, яка включає безкоштовне навчання монтажних груп, менеджерів з продажу, інформаційну, технічну підтримку та багато іншого. Ми готові ділитися досвідом з нашими дилерами, адже вони для нас не просто оптові покупці. Це наші повноправні представники у регіонах та шановні партнери.


Нас рекомендують друзям та колегам. Це не дивно: уся наша продукція сертифікована. Ми використовуємо профілі та витратні матеріали відомих світових виробників. Наша компанія надає весь комплекс робіт із встановлення пластикових вікон: кваліфікований замір, своєчасну та дбайливу доставку, професійний монтаж.

Ми впевнені в якості продуктів і послуг, що надаються. Ми відпрацьовуємо нові технології продажів у нашому роздрібному відділі та пропонуємо дилерам лише найкраще. Саме тому наші дилери займають лідируючі позиції на регіональних ринках.

Кваліфікований персонал – головний капітал нашої компанії. Співробітників ВІКОНОГО СТАНДАРТУ відрізняють наявність творчого потенціалу та любов до своєї справи.

Сьогодні в країні успішно функціонують понад 300 дилерів компанії. Кожному дилеру ми завжди готові допомогти, навчити персонал і надати необхідні рекомендації. Для цього створено спеціальний відділ роботи з дилерами. Якщо Ви обрали віконний бізнес, ми раді запропонувати Вам свій досвід, репутацію, знання, унікальні технології та готові надати всебічну підтримку. Ми будемо раді працювати з ініціативними та завзятими людьми!

ПЕРЕВАГИ НАШИХ ДИЛЕРІВ:

 • • Замовники довіряють ВІКОННОМУ СТАНДАРТУ – замовники довіряють Вам. Бренд відомий на ринку вже 17 років. Великий досвід роботи компанії стає найкращою рекомендацією для її дилерів.
 • • Сильний бренд є додатковою підтримкою. Успішна маркетингова політика ВІКОННОГО СТАНДАРТУ, наявність патентованих технологій та солідний досвід продажів суттєво виділяють Вас на тлі конкурентів.
 • • При виготовленні продукції ВІКОННОГО СТАНДАРТУ використовуються передові технології – система вентиляції, протизлом, енергозбереження – тому наші дилери пропонують замовникам справді унікальну продукцію. Отже, мають велику перевагу перед конкурентами.
 • • Бренд розвивається – продажі в регіонах стабільно зростають. Продажі дилерів, які користуються підтримкою ВІКОННОГО СТАНДАРТУ, щорічно збільшуються на 40% і більше.
 • • Ви можете розраховувати на поруку ВІКОННОГО СТАНДАРТУ. Ми охоче підтвердимо партнерство перед Вашими замовниками. Працюйте під прикриттям!

ВІКОННИЙ СТАНДАРТ – МИ ЦІНУЄМО ВАШУ ДОВІРУ І ВІД ІМЕНІ КОМПАНІЇ ПРОПОНУЄМО НАШИМ ПАРТНЕРАМ:

 1. Престиж
  Тепер Вам довіряють! Тому що за Вами стоїть відомий товарний знак та десятки патентованих технологій. Переваги наших дилерів: довіра, сильний бренд, сучасне виробництво та постійний розвиток бізнесу.
 2. Виробництво
  Всі замовлення наших дилерів обробляються на виробничих лініях ВІКОННОГО СТАНДАРТУ – мабуть найсучасніших в Україні. Ми поставляємо Вам якісні вікна – а Ви їх просто продаєте!
 3. Постачання
  Нас не лякають відстані! У якому регіоні України Ви не знаходилися б, поставки будуть проходити без проблем. Ми пропонуємо кілька варіантів – Ви обираєте оптимальний.
 4. Підтримка
  Разом ми сильніші за труднощі! Ви завжди можете розраховувати на підтримку та консультації фахівців будь-якого рівня. Вам допомагає не лише Ваш особистий менеджер, а й вся компанія.
 5. Просування
  Ваша реклама вже готова! Працюючи під брендом ВІКОННИЙ СТАНДАРТ, Ви впевнені: основні завдання просування продукту ми вирішуємо за Вас.

Наші контакти

logo

Як ми працюємо

пн-пт: 09:00 – 18:00
сб-нд: вихідний

logo

КИЇВ - Відділ підтримки клієнтів

м. Київ, вул. Ялтинська, 10/14

logo

ЧЕРНІГІВ - Відділ підтримки клієнтів

м. Чернігів, вул. П’ятницька, 7

logo

Відділ по роботі з дилерами

м. Київ, бульв. Марії Приймаченко, 8-Б, офіс 1

logo

Відділ сервісу та рекламацій

м. Київ, вул. Ялтинська, 10/14

Відправити нам повідомлення

Зробіть вибір
Telegram Viber Viber