Вікна

Металопластикові вікна
Металопластикові вікна – це вікна з ПВХ, вони так називаються через наявність металевого армуючого профілю, який надає жорсткості конструкції. ПВХ - важкозаймистий матеріал. Він стійкий до впливу лугів, кислот, атмосферних впливів, тому вікна з ПВХ надійні та довговічні.
Металопластикові розсувні системи
Розсувні системи – це конструкції, в яких стулка відкривається у площині паралельної площини. Вони допомагають досягти комфорту в приміщеннях, де є небажані віконні стулки, що відкриваються всередину або назовні. Розсувні системи скління використовуються в заміському будівництві, на терасах, балконах, верандах.
Нестандартні вікна
Нестандартні металопластикові вікна – це конструкції, які мають прямокутну форму. Також до цієї групи входять вікна з нестандартними склопакетами – тонованими, декоративними. Форма та розмір вікон впливають на загальний вигляд фасаду будівлі та на кількість сонячного світла всередині.
Алюмінієві конструкції та безрамне скління
Використання алюмінієвих конструкцій та безрамного скління ТМ Віконний Стандарт – це один із найпростіших способів підвищення комфорту та енергоефективності у вашому будинку.

ДЕ КУПИТИ ЯКІСНЕ ВІКНО

Металопластикові вікна стали дуже популярними і набули широкого поширення в сучасному будівництві. ПВХ вікна цілком заслужено здобули суспільну прихильність: чудово зберігають тепло, мають відмінну шумоізоляцію, захищають від протягів, вологи та пилу. Доступні ціни на металопластикові вікна дозволили практично кожній родині встановити їх у своїй квартирі.

Як відомо, попит породжує пропозицію. Серед безлічі продавців, що пропонують низькі ціни та широкий вибір вікон ПВХ, важливо не помилитися і зробити правильний вибір. На перший погляд, всі пластикові вікна нічим не відрізняються, на практиці це далеко не так. Від якості комплектуючих та монтажу залежить термін служби Ваших вікон, тому вибір виробника має першочергове значення. Ми цінуємо своїх клієнтів та пропонуємо тільки надійні конструкції. Наша компанія пропонує вікна будь-яких розмірів та форм – від стандартних прямокутних до арочних та багатокутних. Кольорові рішення найрізноманітніші: традиційно білі, текстура дерева і т.д. Екологічно чисті матеріали, що використовуються під час виробництва віконних конструкцій, гарантують безпеку Ваших вікон. Ви можете зробити замовлення на нашому сайті і наші фахівці зв'яжуться з Вами для узгодження всіх питань.

 

ОПТИМАЛЬНА ЦІНА НА ВАШЕ ВІКНО

Ціни на металопластикові вікна можуть бути різними та залежати від багатьох факторів. Різноманітність форм, розмірів, кольору впливають на формування ціни. Остаточна ціна на вікно формується після врахування всіх складових замовлення. Тип конструкції, її розміри, конфігурація, різновид склопакетів, якість фурнітури – це кардинально впливає на формування ціни.  Для наших клієнтів існує гнучка система знижок.

 

ДОСТУПНА ЦІНА НА ПЛАСТИКОВІ ВІКНА

Наша компанія реалізує пластикові вікна для всіх категорій населення із будь-якими доходами. До кожного клієнта ми маємо індивідуальний підхід. Наші менеджери підберуть для Вас оптимальний варіант металопластикових вікон, при цьому найвищої якості. Дізнатись ціну на пластикові вікна Ви можете на нашому сайті. Залиште заявку на сайті або зателефонуйте, і ми намагатимемося приємно здивувати Вас нашими цінами.

Наші контакти

logo

Відділ продажу (Ми відновили роботу!)

logo

Салон на Лівому березі, поруч з Дарницьким ж\д вокзалом

м. Київ, вул. Ялтинська, 10/14

пн-пт: 09:00 – 18:00
сб-нд: вихідний

logo

Салон на Правому березі, м. Дружби Народів

м. Київ, бульв. Марії Приймаченко, 8-Б, офіс 1

пн-пт: 09:00 – 18:00
сб-нд: вихідний

logo

ВІДДІЛ СЕРВІСУ

пн-пт: 09:00 – 18:00
сб-нд: вихідний

Відправити нам повідомлення