У 80-90% випадків при розробці проекту будівлі віконні та дверні отвори мають класичну прямокутну форму. Однак прагнення індивідуалізації породжує попит на незвичайні архітектурні рішення, частиною яких стають нестандартні вікна. Будинки мансардного типу стали звичайним явищем, а в них з'явилися незвичайні вікна, які іноді нагадують ілюмінатори чи стрілчасті арки готичних соборів.
Якими бувають нестандартні пластикові вікна та як їх роблять, розглянемо нижче.
Перевага нестандартних вікон полягає в тому, що вони ідеально вписуються в дизайн приміщень і можуть бути використані там, де не можна поставити звичайне вікно. Таким чином отримують додаткове (а іноді й єдине можливе) освітлення мансардних або горищних зон, збільшують природну інсоляцію придверної зони коридору, створюють неординарні архітектурні рішення, які роблять будинок індивідуальним та не схожим на інші.
За зовнішнім виглядом та геометричною формою нестандартні вікна ПВХ поділяють на:
круглі
трикутні
шестикутні
у формі трапеції
у формі арки
полігональні
Крім форми віконного отвору, нестандартним може бути склопакет. Його можна зробити тонованим або декорувати іншим способом.
За технічними характеристиками нестандартні віконні конструкції відповідають параметрам профілю та склопакета, з яких вони виготовлені. Це означає, що енергоефективність вікна нестандартної форми відповідає такому ж за площею звичайному металопластиковому вікну.
Найчастіше такі вікна є складовою конструкцією з кількох елементів. Як правило, відкриваються тільки ті з них, які мають прямокутну форму, хоча технічно майже завжди можна зробити всі частини складеного вікна такими, що відкриваються. Однак через це суттєво дорожчає виріб, а прямої необхідності у розгортанні всіх стулок немає. Для відкривання використовують звичну розпашну систему, вона працює і у разі круглих вікон. Розсувні системи тут не використовуються.
Нестандартні вікна купити так само просто, як і класичні, не вийде. Тут недостатньо виконати заміри вертикального та горизонтального розміру отвору, потрібно врахувати усі кути, радіуси та інші конструктивні особливості. Можна розробити конструкцію такого вікна на підставі архітектурної проектної документації, а також виміряти та проектувати за місцем встановлення.
Фахівці компанії “Віконний Стандарт” мають великий досвід робіт у цьому напрямку, тому можуть виготовити нестандартні вікна на замовлення.
Ми починаємо роботу з проведення замірів та складання проекту, пропонуємо варіанти профілів та склопакетів, прораховуємо вартість та погоджуємо всі нюанси із замовником.
Ціна готового виробу більша, ніж у вікон класичної прямокутної форми. Вона враховує не лише використані матеріали. Трудомісткість виготовлення та встановлення нестандартних конструкцій значно вища, ніж звичайних вікон. У процесі виробництва використовуються додаткові зварні та/або згинальні роботи, а монтаж іноді вимагає застосування спецтехніки. Проте результат радуватиме вас довгі роки.
У відділеннях нашої компанії в Києві ви можете купити також інші світлопропускні конструкції:
вхідні алюмінієві двері;
вікна на балкон;
міжкімнатні двері та перегородки;
вікна з різними типами відкривання.
Ми раді поділитися нашим досвідом та знаннями та готові реалізувати проекти скління будь-якої складності.
Вікна у формі трапеції часто використовують у склінні будинків з індивідуальною архітектурною формою. Як правильне це заміське будівництво.
Ідеальне місце для встановлення трикутних вікон – це фасад будівлі, горища та мансарди.
Круглі металопластикові вікна застосовуються в будь-яких будівлях. Часто вікна круглої чи овальної форми встановлюють на горищах чи мансардних поверхах.
Напівкругла металопластикова конструкція - це виріб, де верхня частина вікна має склепінчасту округлу дугу певного радіусу.
Складноскладові вікна – це комбінація різних видів вікон в одній складній конструкції. Найбільш популярним типом складноскладових вікон є арочні вікна.
Складне фігурне вікно у формі шестикутника, на вигляд нагадує бджолину соту.
Дерево надає фасаду особливо благородного характеру, тому пропонуємо до Вашої уваги найпопулярнішу колірну «дерев'яну» четвірку від SALAMANDER. Така ламінація імітує колір та фактуру натуральної деревини. Ламінований профіль стійкий до різких коливань температури та вологості. Висока механічна та хімічна стійкість ламінації підтверджена численними тестами SALAMANDER.
Необмежені можливості вибору кольору вікон і дверей.
При створенні дизайну інтер'єру Ви можете використовувати фарбування профілю RAL. Ваші можливості у виборі кольору практично невичерпні. При фарбуванні профілю може декоруватись як одна сторона вікна, так і обидві. Ви можете вибрати колір з точністю до найтонших відтінків.
Якщо Ви дизайнер чи архітектор, кольорові вікна та двері з металопластикового чи алюмінієвого профілю допоможуть максимально точно реалізувати дизайн-проект для замовника.
Широка програма різноманітних кольорів та декорів, що імітують текстуру дерева, дозволяє нашим клієнтам підібрати індивідуальні колірні рішення на будь-який смак.
Кольоровий профіль у масі.
При виробництві кольорового профілю в масі з ПВХ в сировину додатково додають барвники потрібного кольору. Забарвлення профілю вікна в масі імітує дерево із зовнішніх боків та з торців профілю, яких зазвичай не видно при закритій стулці.
Ваші можливості – понад 200 кольорів за каталогом RAL.
Нижче наведено деякі приклади популярних відтінків.
Наші контакти
Як ми працюємо
пн-пт: 09:00 – 18:00
сб-нд: вихідний
КИЇВ - Відділ підтримки клієнтів
м. Київ, вул. Ялтинська, 10/14
ЧЕРНІГІВ - Відділ підтримки клієнтів
м. Чернігів, вул. П’ятницька, 7
Відділ по роботі з дилерами
м. Київ, бульв. Марії Приймаченко, 8-Б, офіс 1
Відправити нам повідомлення