Металопластикові вікна

Металопластикові вікна – це вікна з ПВХ, вони так називаються через наявність металевого армуючого профілю, який надає жорсткості конструкції. ПВХ - важкозаймистий матеріал. Він стійкий до дії лугів, кислот, атмосферних впливів, тому вікна з ПВХ надійні та довговічні.

ПЕРЕВАГИ МЕТАЛОПЛАСТИКОВИХ ВІКОН

1. Вони довговічні.

Експлуатація такого вікна триватиме до 50 років. Вікна особливо чутливі до погоди та клімату, а ПВХ не взаємодіє з навколишнім середовищем. Тому через багато років металопластикові вікна залишаються герметичними.

2. Вони універсальні

Яким би не був дизайн Вашого інтер'єру, металопластикові вікна впишуться до нього без жодних проблем. Широкі можливості у виборі кольорів, розмірів, форм. ПВХ вікна підійдуть до будь-якого типу та стилю приміщення.

3. Вони герметичні.

Винятково високий рівень тепло- та шумоізоляції. Такі властивості досягаються за рахунок герметизації всіх швів та місць з'єднання. Якщо вікна виходять на галасливу вулицю – вікна ПВХ це найкраще рішення для створення тихої, затишної та домашньої обстановки.

4. Догляд за вікнами простий.

Металопластикові вікна легко миються будь-якими засобами, які не містять абразивних сполук або розчинників. Щороку рекомендуємо користуватися послугами сервісного майстра, щоб відрегулювати фурнітуру для максимально комфортного користування віконною конструкцією.

5. Пожежна безпека.

ПВХ – матеріал, який не самозаймається. Він не підтримує процес горіння за відсутності джерела вогню. Ця властивість визначає високе місце у всіх національних та міжнародних протипожежних стандартах порівняно з деревом.
Крім того, кількість тепла, що виділяється при горінні ПВХ, значно менша, ніж у багатьох інших матеріалів, наприклад, деревини. Таким чином, застосування ПВХ зменшує ймовірність пожежі та знижує швидкість розповсюдження вогню.

Наша компанія пропонує купити металопластикові вікна (ПВХ) у Києві будь-яких розмірів та форм – від стандартних прямокутних до арочних та багатокутних. Кольорові рішення найрізноманітніші: традиційно білі, текстура дерева і т.д. Остаточна ціна на металопластикове вікно формується після врахування всіх складових замовлення. Тип конструкції, її розміри, конфігурація, різновид склопакетів, якість фурнітури все це кардинально впливає на формування вартості. Для наших клієнтів існує гнучка система знижок.

ВИДИ ВІКОН / КОНФІГУРАЦІЯ

Глухі металопластикові вікна

Все більш популярними на ринку стають глухі вікна або конструкції з стулками, що не відкриваються. Багато хто замовляє їх через набагато нижчу вартість.

Глухі металопластикові вікна
Поворотне металопластикове вікно

Конструкція металопластикових вікон із поворотним механізмом відкривання найбільше схоже на типові дерев'яні вікна. Наявність стулок, що відкриваються, дозволяє з легкістю вимити скла і провітрити приміщення.

Поворотне металопластикове вікно
Поворотно-відкидне металопластикове вікно

Поворотно-відкидні вікна з ПВХ є найбільш поширеним типом скління в приватному будівництві. Відкидання стулки під час провітрювання дозволяє спокійно використовувати вільну площу підвіконня, що дуже зручно.

Поворотно-відкидне металопластикове вікно
Штульпове металопластикове вікно

Штульпове вікно – це вікно без центральної перемички. Воно забезпечує панорамний огляд із вікна. Така опція можлива завдяки особливій фурнітурі. Штульп служить з'єднанням для стулки із центральною частиною конструкції.

Штульпове металопластикове вікно
Фрамуга

Там, де не обов'язково повністю відчиняти вікна, але провітрювати приміщення необхідно, використовують фрамуги.

Фрамуга

ЛАМІНАЦІЯ

Дерево надає фасаду особливо благородного характеру, тому пропонуємо до Вашої уваги найпопулярнішу колірну «дерев'яну» четвірку від SALAMANDER. Така ламінація імітує колір та фактуру натуральної деревини. Ламінований профіль стійкий до різких коливань температури та вологості. Висока механічна та хімічна стійкість ламінації підтверджена численними тестами SALAMANDER.

Фарбування

Необмежені можливості вибору кольору вікон і дверей.

 

При створенні дизайну інтер'єру Ви можете використовувати фарбування профілю RAL. Ваші можливості у виборі кольору практично невичерпні. При фарбуванні профілю може декоруватися як одна сторона вікна, так і обидві. Ви можете вибрати колір з точністю до найтонших відтінків.

 

Якщо Ви дизайнер чи архітектор, кольорові вікна та двері з металопластикового чи алюмінієвого профілю допоможуть максимально точно реалізувати дизайн-проект для замовника.

 

Широка програма різноманітних кольорів та декорів, що імітують текстуру дерева, дозволяє нашим клієнтам підібрати індивідуальні колірні рішення на будь-який смак.


Кольоровий профіль у масі.

 

При виробництві кольорового профілю в масі з ПВХ в сировину додатково додають барвники потрібного кольору. Забарвлення профілю вікна в масі імітує дерево із зовнішніх боків та з торців профілю, яких зазвичай не видно при закритій стулці.

 

Ваші можливості – понад 200 кольорів за каталогом RAL.
Нижче наведено деякі приклади популярних відтінків.

Наші контакти

logo

Як ми працюємо

пн-пт: 09:00 – 18:00
сб-нд: вихідний

logo

КИЇВ - Відділ підтримки клієнтів

м. Київ, вул. Ялтинська, 10/14

logo

ЧЕРНІГІВ - Відділ підтримки клієнтів

м. Чернігів, вул. П’ятницька, 7

logo

Відділ по роботі з дилерами

м. Київ, бульв. Марії Приймаченко, 8-Б, офіс 1

logo

Відділ сервісу та рекламацій

м. Київ, вул. Ялтинська, 10/14

Відправити нам повідомлення

Зробіть вибір
Telegram Viber Viber