Металопластикові розсувні системи

Розсувні системи – це конструкції, в яких стулка відкривається у площині паралельної площини. Вони допомагають досягти комфорту в приміщеннях, де є небажані віконні стулки, що відкриваються всередину або назовні. Розсувні системи скління використовуються в заміському будівництві, на терасах, балконах, верандах.

Завдяки особливим механізмам розсувні конструкції легко відкриваються та закриваються однією рукою.

 

Переваги розсувних конструкцій:

  1. Економія простору у приміщенні
  2. Мінімальна кількість стулок при великій площі скління
  3. Можливість відкривання великої площі отвору
  4. Надійні елементи замикання

 

Види розсувних систем за механізмом відкривання:

Паралельно-розсувні системи

  • Одну або кілька стулок можна відкрити, зсунувши напрямні в площині. Міцні ролики забезпечують зручність та плавність відкривання.

Поворотно-зсувні (похилі) системи

  • При відкриванні стулка спочатку трохи зсувається вперед, а потім зміщується паралельно до іншої стулки. Похило-зсувні конструкції відрізняються високою герметичністю, тепло- та звукоізоляційними властивостями.

 

Якщо ви вирішите купити розсувну систему (розсувну міжкімнатну систему, систему для розсувних дверей, розсувні системи для міжкімнатних дверей), наші менеджери підберуть для Вас оптимальний варіант, при цьому найвищої якості. Дізнатись ціну на розсувні системи Ви можете на нашому сайті. Залишіть заявку на сайті або зателефонуйте, і ми намагатимемося приємно здивувати Вас нашими цінами.

Підйомно-розсувні системи

Підйомно-розсувна алюмінієва система технічно абсолютно досконала і використовується для виготовлення «теплих» розсувних алюмінієвих дверей досить великого розміру, вага використання до 400 кг.

Підйомно-розсувні системи
Похило-розсувні двері

У похило-розсувних конструкціях застосовується спеціальна фурнітура. Вона забезпечує 3 положення при відкритті: нахил, паралельне усунення, зсув.

Похило-розсувні двері
Похило-розсувні системи

На відміну від стандартної поворотно-відкидної фурнітури, вікно або двері в даній системі можна відкидати на провітрювання та зрушувати убік.

Похило-розсувні системи

ЛамІнацІя

Дерево надає фасаду особливо благородного характеру, тому пропонуємо до Вашої уваги найпопулярнішу колірну «дерев'яну» четвірку від SALAMANDER. Така ламінація імітує колір та фактуру натуральної деревини. Ламінований профіль стійкий до різких коливань температури та вологості. Висока механічна та хімічна стійкість ламінації підтверджена численними тестами SALAMANDER.

Фарбування

Необмежені можливості вибору кольору вікон і дверей.

 

При створенні дизайну інтер'єру Ви можете використовувати фарбування профілю RAL. Ваші можливості у виборі кольору практично невичерпні. При фарбуванні профілю може декоруватись як одна сторона вікна, так і обидві. Ви можете вибрати колір з точністю до найтонших відтінків.

 

Якщо Ви дизайнер чи архітектор, кольорові вікна та двері з металопластикового чи алюмінієвого профілю допоможуть максимально точно реалізувати дизайн-проект для замовника.

 

Широка програма різноманітних кольорів та декорів, що імітують текстуру дерева, дозволяє нашим клієнтам підібрати індивідуальні колірні рішення на будь-який смак.


Кольоровий профіль у масі.

 

При виробництві кольорового профілю в масі з ПВХ в сировину додатково додають барвники потрібного кольору. Забарвлення профілю вікна в масі імітує дерево із зовнішніх боків та з торців профілю, яких зазвичай не видно при закритій стулці.

 

Ваші можливості – понад 200 кольорів за каталогом RAL.
Нижче наведено деякі приклади популярних відтінків.

Наші контакти

logo

Як ми працюємо

пн-пт: 09:00 – 18:00
сб-нд: вихідний

logo

КИЇВ - Відділ підтримки клієнтів

м. Київ, вул. Ялтинська, 10/14

logo

ЧЕРНІГІВ - Відділ підтримки клієнтів

м. Чернігів, вул. П’ятницька, 7

logo

Відділ по роботі з дилерами

м. Київ, бульв. Марії Приймаченко, 8-Б, офіс 1

logo

Відділ сервісу та рекламацій

м. Київ, вул. Ялтинська, 10/14

Відправити нам повідомлення

Зробіть вибір
Telegram Viber Viber