Каталог

ТМ ALUMIL

Компанія ALUMIL пропонує великий вибір алюмінієвих профілів для різних напрямків архітектури. Займає гідне місце на міжнародних ринках.
Спеціалізація - розробка та виготовлення алюмінієвих профілів. Компанія володіє досить великою мережею філій та представництв: понад 5 000 магазинів у 45 країнах у всьому світі та 27 дочірніх підприємств у Європі, на Африканському континенті, Близькому сході та США. Протягом 30-ти років компанія накопичувала досвід розробки та виготовлення алюмінієвих профілів. Вся продукція компанії сертифікована відповідно до Європейських стандартів.

ALUMIL - найбільша виробнича компанія алюмінієвої екструзії.

1998 р. – Заснування компанії ALUMIL. Започаткувала компанію сім'я Мілонас. У 90-х роках вони представили свої перші профільні системи з алюмінію.

1994 р. – Створено дослідницький та науково-дослідний відділ (R & D) для виробництва новітніх інноваційних продуктів, технічних каталогів та підтримки великих проектів.

2008 р. – Компанія вступила до Європейської асоціації виробників. Було реалізовано програму екологічного планування, яка отримала назву «GREEN ALUMIL». Компанія зосередилася на міжнародних ринках.

2016 р. – За версією Superbrands Greece компанія визнана одним із лідерів у категорії виробників будівельних матеріалів.

З 2000 р. компанія розпочала розробки в галузі відновлюваних джерел енергії.

ALUMIL S.A. - багата різноманітність профілів для всіляких архітектурних рішень, розроблених кращими фахівцями компанії. Продукція концерну отримала сертифікати світових сертифікованих інститутів, таких як "IFT ROSENHEIM", Німеччина, "А.А.М.А" США, "INSTITUTO JORDANO" Італія, "EKANAL", Греція та інших.

Ознайомтеся з продукцією ALUMIL для вікон та дверей, звертайтеся за консультацією до нашого менеджера та обирайте найкраще рішення.

Алюмінієвий профіль ALUMIL M940 Minimal
Проста холодна система з алюмінієвого профілю, застосовується для виготовлення різних дверей та вікон. Не тримає тепло, оскільки використовується одинарне скління. Максимально полегшена, мінімалістична система виготовляється без "терморозриву", та будь-якого утеплювача. Широко використовується у виробництві поворотно - відкидних конструкцій.
Алюмінієвий профіль ALUMIL M11000 Alutherm Plus
M11000 Alutherm Plus - перевірена та надійна, технічно опрацьована система профілів з терморозривом для виготовлення віконних, дверних і вітражних конструкцій.
Алюмінієвий профіль ALUMIL М11500
Дана система відповідає найвищим Європейським Стандартам, і за результатами випробувань, інститутом IFT Rosenheim визнана відповідною вимогам Group 1.0. і Group C по термо-звуко-волого- та повітронепроникності.
Алюмінієвий профіль ALUMIL М900
Застосовується для установки на балконах різних форм, а також лоджій багатоповерхових будинків. Системи можуть бути розрашними, або розсувними, допускається комбінований варіант. М900 одна з найбільш бюджетних систем.
Алюмінієвий профіль ALUMIL М300
Ідеальне рішення для установки в готелях, ресторанах, а також для застосування в приватних будинках, що надає унікальні рішення архітекторам і дизайнерам при оформленні великих стінових прорізів.

Наші контакти

logo

Як ми працюємо

пн-пт: 09:00 – 18:00
сб-нд: вихідний

logo

КИЇВ - Відділ підтримки клієнтів

м. Київ, вул. Ялтинська, 10/14

logo

ЧЕРНІГІВ - Відділ підтримки клієнтів

м. Чернігів, вул. П’ятницька, 7

logo

Відділ по роботі з дилерами

м. Київ, бульв. Марії Приймаченко, 8-Б, офіс 1

logo

Відділ сервісу та рекламацій

м. Київ, вул. Ялтинська, 10/14

Відправити нам повідомлення

Зробіть вибір
Telegram Viber Viber