Каталог

ТМ Decco

«Місія нашої компанії – розвиток успішної плідної співпраці. Ми реалізуємо профіль, виготовлений на основі екологічно чистих складових відмінної якості, за конкурентною вартістю!»
Tomasz Janik (Томаш Янік), засновник та директор компанії DECCO, випускник Варшавського університету, з 1997 року здійснює діяльність у секторі будівельних матеріалів. У 1998 році розпочав виробництво дерев'яних вікон Ortis в особливій економічній зоні – Сувалки. Пізніше, в 2003 році, враховуючи високий потенціал розвитку економіки Польщі та попит на продукцію з ПВХ, що збільшується, з'явилася ідея організувати в Сувалках екструзію ПВХ профілів і виділити цей напрям під самостійним брендом. В результаті було створено підприємство, що отримало назву DECCO.

DECCO™ - виробник металопластикових профілів, компанія створена у 2004р. і на сьогоднішній день залишається однією з найперспективніших компаній Польщі. DECCO виходить на ринок України у 2006р. і пропонує якісну систему металопрофілів DECCO, які виробляються за спеціальною технологією для експлуатації профілю в різних температурних зонах.

Сучасне обладнання та кваліфікований персонал забезпечують якість, яка відповідає найвищому рівню вимог Європейських стандартів.

Незабаром профіль DECCO міцно закріпився на ринках металопластикових вікон та дверей у західній та центральній Європі та отримав визнання покупців.

Чому це сталось? По-перше, завдяки якості та технологічності самого профілю, який чудово поєднується з вишуканим дизайном.

Систему виділяє її сучасний вигляд, бездоганний глянець і насичений колір, які не затьмарюються в процесі експлуатації і протягом багатьох років Вас радуватимуть.

Робота компанії ґрунтується на головному напрямі розвитку – якість за прийнятною ціною. Дотримуючись цього принципу DECCO S.A. успішно розвивається. І саме така висока якість всього циклу виробничого процесу, від використаної сировини та добре навченого персоналу до сервісного обслуговування, вигідно відрізняє DECCO S.A. від конкурентів.

При правильному виборі металопластикових вікон та дверей Ви знайдете бажаний комфорт у Вашому будинку чи офісі.

Наша мета - зробити вашу мрію про затишний і красивий будинок реальністю!

 

Віконна система DECCO 82
Віконна система DECCO 82 стала популярною на ринку України завдяки новому рівню енергоефективності в індустрії вікон. Сучасні форми класичного дизайну надають вікнам унікальний стиль.
Віконна система DECCO 71
Польська компанія DECCO SPÓŁKA AKCYJNA розробила систему DECCO 71, що відповідає всім сучасним вимогам щодо тепла та енергозбереження. Відсутність добавок вторинної ПВХ сировини гарантує бездоганно білий колір профілю протягом усього періоду експлуатації.

Наші контакти

logo

Як ми працюємо

пн-пт: 09:00 – 18:00
сб-нд: вихідний

logo

КИЇВ - Відділ підтримки клієнтів

м. Київ, вул. Ялтинська, 10/14

logo

ЧЕРНІГІВ - Відділ підтримки клієнтів

м. Чернігів, вул. П’ятницька, 7

logo

Відділ по роботі з дилерами

м. Київ, бульв. Марії Приймаченко, 8-Б, офіс 1

logo

Відділ сервісу та рекламацій

м. Київ, вул. Ялтинська, 10/14

Відправити нам повідомлення

Зробіть вибір
Telegram Viber Viber