Каталог

ТМ Decosun

Ми пропонуємо різні сонцезахисні рішення, як в економ, так і в середньому ціновому класі. У нас ви можете придбати жалюзі для будь-яких типів приміщень: для житлових будівель, офісних та торгових площ, підприємств громадського харчування, лікарень, шкіл, заводських корпусів.
Фірма Decosun заснована в 1994 році і є вагомим гравцем на ринку жалюзей. Ми є провідним постачальником сонцезахисних систем будь-якої складності, а також постачальником комплектуючих та матеріалів для виробництва жалюзі. Крім того, наша компанія виробляє будь-які типи жалюзі, ролети та москітні сітки. На Ваше замовлення виготовимо фасадні сонцезахисні системи.

Компанія Decosun є найбільшим в Україні постачальником комплектуючих для жалюзі, виробником різних типів жалюзі, тканинних ролет, москітних сіток, фасадних сонцезахисних виробів.

1994 рік - заснування компанії з виробництва сонцезахисних систем

2008 рік - Наше підприємство посіло лідируючі позиції у національному бізнес-рейтингу та було нагороджено медаллю «ЛІДЕР ГАЛУЗІ 2008». Ця подія була відзначена відповідним сертифікатом. За вагомий особистий внесок у розвиток економіки України, професійне управління підприємством-лідером галузі керівника фірми було нагороджено статус-орденом «ПРОФЕСІОНАЛ ГАЛУЗІ».

Вся продукція виготовляється на сучасному устаткуванні. Процеси автоматизовані. Вироби збираються із високоякісних комплектуючих.

Досконало налагоджена логістика та склади на підприємстві обладнані комп'ютеризованою складською програмою. Це гарантує мінімальні терміни виготовлення та доставки споживачеві продукції.

Наші інженери постійно працюють над впровадженням нових інноваційних матеріалів та комплектуючих для виробництва своєї продукції. Завдяки цьому компанія займає найвищі позиції на ринку сонцезахисних систем.

Вигідне розташування офісу та складів у центрі Києва (неподалік метро) зі зручними під'їздами, буде приємною несподіванкою для киян та гостей столиці.

Ми виготовляємо:

  • Жалюзі пліссе
  • Горизонтальні та вертикальні жалюзі.
  • Бамбукові та дерев'яні жалюзі.
  • Тканинні ролети
  • Протимоскітні сітки
Алюмінієві жалюзі
Алюмінієві жалюзі - це один з найпопулярніших і найдоступніших видів сонцезахисних систем. Конструкції універсальні, практичні і довговічні.
Бамбукові жалюзі
Жалюзі з бамбука - екологічно чистий та безпечний продукт. Поєднання естетичності, довговічності й легкості в догляді робить жалюзі затребуваним товаром на європейському ринку.
Дерев'яні жалюзі
Дерев'яні жалюзі - особливий тип сонцезахисних систем преміум-класу для комфортних і екологічних інтер'єрів.
Штори-плісе на вікна
Штори-плісе виготовляють з особливого виду плісированої тканини.
Рулонні штори
Рулонні штори не тільки якісно виконують сонцезахисну функцію, а й створюють в приміщенні дивовижну атмосферу вишуканого затишку.
Маркізи
Навіс для тераси «Маркіза» - це складаний сонцезахисний механізм, призначений для затінення віконних прорізів і території біля вікна.
Перголи
Перголи - всесезонні сонцезахисні системи для облаштування зон відпочинку біля басейнів, літніх кафе, приватних котеджів.
Рефлексолі
Рефлексолі - це спеціальний тип вертикальних штор, які застосовуються для зовнішнього сонцезахисту.
Ролети «День-Ніч»
Тканинні ролети «День-Ніч» - це унікальний різновид рулонних штор, що дозволяє регулювати інтенсивність освітлення в кімнаті.

Наші контакти

logo

Як ми працюємо

пн-пт: 09:00 – 18:00
сб-нд: вихідний

logo

КИЇВ - Відділ підтримки клієнтів

м. Київ, вул. Ялтинська, 10/14

logo

ЧЕРНІГІВ - Відділ підтримки клієнтів

м. Чернігів, вул. П’ятницька, 7

logo

Відділ по роботі з дилерами

м. Київ, бульв. Марії Приймаченко, 8-Б, офіс 1

logo

Відділ сервісу та рекламацій

м. Київ, вул. Ялтинська, 10/14

Відправити нам повідомлення

Зробіть вибір
Telegram Viber Viber