Каталог

ТМ DoorHan

Більше двадцяти років ДК «DoorHan» є виробником будь-яких типів воріт, захисних ролет, автоматика до них, автоматизованого обладнання для складів, модульних конструкцій, а також мобільних тентових укриттів.
До складу корпорації «DoorHan» входять сім потужних заводів, 22 виробничо-складські комплекси. Постачання, монтаж та техобслуговування продукції здійснює спеціально створене об'єднання «DoorHanWorldFamilyClub». Лідерами поставок на сьогодні безсумнівно є протипожежні ворота секційного типу, ролетні віконниці, ролетні ворота, а також автоматика до них.

1994–1997 рр

На початку своєї діяльності в компанії DoorHan розробили власну конструкцію воріт поворотно-поворотної конструкції. Їх встановили восени 1994 року, саме цей момент вважається початком становлення компанії. За два десятиліття компанія «DoorHan» пройшла безліч етапів свого розвитку від дрібної монтажної фірми до транснаціонального багатопрофільного виробничого холдингу.

1998–2001 рр

Ці роки були непростим періодом становлення власного виробництва DoorHan

2002–2005 рр

Період інтенсивного розвитку власного виробництва комплектуючих для ворітних систем DoorHan, відкриття гальванічного цеху, цеху порошкового фарбування. Сформувалися нові ділянки виготовлення систем із алюмінієвого профілю, ролетних систем. Вперше запустили автоматичну лінію штампування, відкрилася ще одна лінія виготовлення сендвіч панелей.

2006–2009 рр

У ці роки спостерігається інтенсивний розвиток технологій та розширення географії виробництва.

Змонтовано та запущено в експлуатацію лінію гарячого та холодного металопрокату для виготовлення стрічки з алюмінію. Приступили до виробництва модульних систем, протипожежних воріт відкатного та складаного типу, воріт для будь-яких видів ангарів, а також будь-яких нестандартних виробів. В Україні розпочали виготовлення сендвіч панелей.

2010–2011 рр

 • Відкриваються нові цехи з виробництва гаражних воріт «EcoFast», ролетних віконниць, виготовлених із сталевого профілю. Сертифіковано в ЄС автоматику DoorHan.
 • У Чеській Республіці змонтовано та введено в експлуатацію автоматичну лінію виготовлення сендвіч-панелей та секційних воріт.
 • У Китаї почали виробляти перевантажувальне обладнання та секційні ворота.
 • Інтенсивно розвивається зовнішньоекономічна діяльність підприємства.

2012–2013 рр

Подальший інтенсивний розвиток виробництва «DoorHan», відкриття нових територіальних та зарубіжних філій, виробничо-складських комплексів, розпочинається будівництво кількох великих заводів. Починають працювати п'ять нових торгових представництв у Європейському Союзі.

  2014 рік

  Корпорація займає стійкі позиції на вітчизняних та зарубіжних ринках. Повним ходом іде модернізація виробничо-складських комплексів у регіонах. Розширюються мережі сервісних центрів у всій країні. Отримує розвиток і виходить на ринок новий товар – двері зі сталі.

  Київське та дніпропетровське представництво об'єднуються. Це суттєво підвищило якість послуг, що надаються, і прискорило виробництво.

  2015 рік

  Подальше будівництво нових заводів, збільшення кількості виробничо-складських комплексів. Поява нових моделей дверних систем.

  2016 рік

  Розробка та впровадження у виробництво нових бюджетних дверей «М-ЛАЙН» та сталевих дверей «Преміум». Збільшення виробництва та продажів.

  2017 рік

  • У сфері виробництва спостерігається неухильне зростання. Зростає список нових виробів, товарів. Йде будівництво нових представництв та заводів.
  • Надходять у продаж ексклюзивні моделі – двері з низьким порогом; двері зі сталі «НЕО», «Ультра», «ЛаміСтайл», димогазонепроникні протипожежні двері.
  • З'являються нові розробки – фасадні системи алюмінієвих профілів.
  • Системи автоматизації стають більш сучасними: вдосконалені приводи для воріт і дверей, швидкісний шлагбаум «Barrier-PRO-RPD», ланцюговий бар'єр «Chain-Barrier», антивандальний шлагбаум, приводи для автоматизації вікон, модернізована система автоматичних розсувних дверей і ще багато інших.

  Наші контакти

  logo

  Як ми працюємо

  пн-пт: 09:00 – 18:00
  сб-нд: вихідний

  logo

  КИЇВ - Відділ підтримки клієнтів

  м. Київ, вул. Ялтинська, 10/14

  logo

  ЧЕРНІГІВ - Відділ підтримки клієнтів

  м. Чернігів, вул. П’ятницька, 7

  logo

  Відділ по роботі з дилерами

  м. Київ, бульв. Марії Приймаченко, 8-Б, офіс 1

  logo

  Відділ сервісу та рекламацій

  м. Київ, вул. Ялтинська, 10/14

  Відправити нам повідомлення

  Зробіть вибір
  Telegram Viber Viber