Каталог

ТМ Guardian Industries

Guardian Industries – від скромного початку до глобальної присутності. Концерн Guardian Industries — один із найбільших світових виробників листового скла для різних галузей промисловості

Діяльність компанії розпочалася далекого 1932 року. Наразі підприємства та філії корпорації Guardian працюють на п'яти континентах у 22 країнах світу.

Сьогодні Guardian Industries – це корпорація, яка є диверсифікованою світовою компанією. Компанія займає лідируючі позиції з виробництва флоат-скла, виробів зі скла, скловолоконної ізоляції та інших будівельних матеріалів для комерційного, приватного та автомобільного будівництва. Сьогодні Guardian має 28 скляних ліній по всьому світу.

1932 рік - заснована компанія Guardian Glass Company. Першою продукцією компанії стало вітрове скло для автомобільної промисловості.

1970 рік - Guardian відкрила перший скляний завод у Карлтон, штат Мічиган, почалося виробництво флоат-скла. Воно виходить шляхом виливання розплавленого скла у ванну з рідким оловом.

1990 рік - розширення присутності у автомобільній промисловості. Компанія Guardian стала першою та єдиною компанією, виробником оздоблення та виробів зі скла для автопрому.

1998 рік - компанія Guardian купує Builder Marts of America (BMA).

2000 рік - придбання Cameron Ashley Building Products (тепер Guardian Building Products Distribution), що дозволило Guardian розширити наявність у сфері дистрибуції будівельних матеріалів. Відкривається науково-технічний центр у Карлтоні, штат Мічиган, США.

2008 рік -придбання Siegel-Robert Automotive, що зрештою призвело до створення SRG Global, одного з найбільших у світі постачальників передових високоцінних покриттів для пластмас.

Наразі міжнародний офіс розташований у місті Оборн-Хіллз, штат Мічиган.

Заводи та філії Guardian працюють на всій території Північної Америки, Європи, Південної Америки, Африки, Близького Сходу та Азії.

Продукти та системи Guardian прикрашають автомобілі, будинки та будівельні проекти по всьому світу.

Завдяки своїм науково-дослідним центрам (Науково-технологічний центр скла та Центр удосконалення автомобільної промисловості) Guardian знаходиться на передовій інновацій.

З сотнями нових патентів та безліччю свіжих продуктів Guardian готовий відповісти на виклики найближчих десятиліть.

Наші контакти

logo

Відділ продажу (Ми відновили роботу!)

logo

Салон на Лівому березі, поруч з Дарницьким ж\д вокзалом

м. Київ, вул. Ялтинська, 10/14

пн-пт: 09:00 – 18:00
сб-нд: вихідний

logo

Салон на Правому березі, м. Дружби Народів

м. Київ, бульв. Марії Приймаченко, 8-Б, офіс 1

пн-пт: 09:00 – 18:00
сб-нд: вихідний

logo

ВІДДІЛ СЕРВІСУ

пн-пт: 09:00 – 18:00
сб-нд: вихідний

Відправити нам повідомлення