Каталог

ТМ Open Teck

Запити споживачів на високу якість продукції зростають з кожним роком. Той, хто зайнятий будівництвом чи робить ремонт, бажає створити своєму приміщенню стильний, унікальний вигляд. Якісні та вишукані віконні системи OPEN TECK поєднуються з різноманітним дизайном приміщення.
Довговічні, з високою міцністю вікна від TM OPEN TECK забезпечують незмінний, новий вигляд Ваших вікон на багато років. Всі товари виготовляються виключно з екологічно чистих, безпечних матеріалів та пожежобезпечні.

OPEN TECKTM протягом 10-ти років – один із великих виробників підвіконь в Україні.

ТМ OPEN TECK, зареєстрована в 2006 році, дуже скоро стала популярною серед інших віконних компаній, які професійно займаються виготовленням, а також монтажем ПВХ-вікон.

Діяльність її почалася з придбання екструзійної лінії виготовлення підвіконь. Злагоджена робота колективу та додаткові інвестиції допомогли компанії завоювати лідируючі позиції щодо обсягів виготовлення підвіконь у країні.

 

Далі компанія заснувала власний профіль віконної системи. Його було розроблено під клімат України.

Завдяки великому досвіду було створено два профілі:

5-камерна система DE-LUX EVO
6-камерна система ELIT EVO

«Ми приділяємо належну увагу відмінній якості товару, який виготовляємо. Ретельно контролюємо компоненти при виготовленні, забезпечуємо чудову якість виробам, що виготовляються. Під контроль взято кожну партію матеріалу. Надалі вимірюється вологість, хімсклад, маса та інші параметри.

Всі виробники віконних і дверних металопластикових систем, які працюють з профільними системами від OPEN TECKTM отримують повний інструментарій, гарантований сервіс і технічну підтримку.

Наші експерти OPEN TECKTM будуть раді надати допомогу в налаштуванні та запуску обладнання, допоможуть навчити персонал та нададуть технічну консультацію.

Налагоджена логістика, великий асортимент товару, кваліфікована підтримка партнерів у багатьох регіонах – все це OPEN TECKTM.

 
 
 
Профіль OPEN TECK ELIT EVO 70
Зустрічайте доступний український профіль серії ELIT 70. Відмінне співвідношення ціни та якості, які ми рекомендуємо нашим клієнтам.
Підвіконня OPEN TECK
Найдоступніші та якісні підвіконня Open teck стали дуже популярні серед замовників.

Наші контакти

logo

Як ми працюємо

пн-пт: 09:00 – 18:00
сб-нд: вихідний

logo

КИЇВ - Відділ підтримки клієнтів

м. Київ, вул. Ялтинська, 10/14

logo

ЧЕРНІГІВ - Відділ підтримки клієнтів

м. Чернігів, вул. П’ятницька, 7

logo

Відділ по роботі з дилерами

м. Київ, бульв. Марії Приймаченко, 8-Б, офіс 1

logo

Відділ сервісу та рекламацій

м. Київ, вул. Ялтинська, 10/14

Відправити нам повідомлення