Каталог

ТМ Open Teck

Всі, хто пов'язаний із будівництвом будівель чи ремонтом офісів та квартир прагнуть створити модний неповторний та стильний інтер'єр.

Естетичні та витончені вікна OPEN TECK гармонійно вписуються в загальну концепцію та відповідають дизайну найвишуканішого проекту. Майже багаторічний термін експлуатації. Безперечна міцність пластику, з якого виготовлені вікна нашої компанії, гарантує Вам чудовий зовнішній вигляд на довгі роки.

Одним із головних принципів компанії OPEN TECK є безпека продукції, тому пластикові вікна виготовляються із екологічно чистих, безпечних для здоров'я, негорючих компонентів. Визначальною перевагою вікон нашої компанії є конкурентна ціна. Як український виробник, OPEN TECK не включає в ціну вартість імпорту, витрати на розмитнення та витратну логістику. А це дуже впливає на формування цін на подібні вироби.

Понад 10 років OPEN TECK є одним із найбільших виробників в Україні пластикових підвіконь широкого ряду розмірів (від 100 - 700 мм з інтервалом 50 мм), відливів із пластику та комплектуючих до них.

OPEN TECK™ була зареєстрована в Україні у 2006 році і практично одразу здобула популярність та визнання професіоналів у будівельній сфері та монтажних організацій.

Діяльність нашої компанії почалася з придбанням лише однієї екструзійної лінії з виробництва пластикових підвіконь. Згуртована командна робота колективу OPEN TECK, а також додаткові інвестиції у виробництво дозволили нашій фірмі посісти провідне становище серед виробників України.

Розробка власної профільної віконної системи OPEN TECK™ для кліматичних умов України була наступним етапом розвитку компанії, що дозволило досягти найвищих стандартів якості та технологічності виробництва готової продукції.

Завдяки багатому досвіду виробника та новим технічним удосконаленням, наші конструктори впровадили нові види профілів, а саме: 5-камерна система DE-LUX EVO 6-камерна система ELIT EVO

Якість і екологічність продукції фірми постійно контролюється. Перевіряється відповідність встановленим нормам всі компоненти для виробництва, кожна партія сировини. Вимірюються всі необхідні показники: вологість, хімсклад, питома вага та багато інших характеристик. У комплексі це дозволяє створити неповторну технологічну рецептуру, розроблену фахівцями нашого заводу.

Виробники та установники вікон та дверей із ПВХ, працюючи з профільними системами OPEN TECK™, можуть розраховувати на всебічну технічну підтримку, гарантований сервіс, забезпечення необхідними інструментами для роботи.

Наші спеціалісти безоплатно допоможуть придбати, змонтувати, запустити та налаштувати необхідне обладнання для виробництва. Навчимо персонал, забезпечимо технічну підтримку та консультацію.

Досконалу логістику, різноманітний асортимент продукції, підтримку висококваліфікованих фахівців у будь-якій точці країни – надасть OPEN TECK.

Стає очевидним, що цій марці віддають перевагу багато українських та зарубіжних виробників віконних і дверних систем.

Ми працюємо, щоб наша продукція відповідала сучасним стандартам якості.

Партнерам працювати з нами комфортно. Логістика досконала. Наші філії та представництва у всіх регіонах України зроблять нашу співпрацю плідною та довготривалою.

Підвіконня OPEN TECK
Найдоступніші та якісні підвіконня Open teck стали дуже популярні серед замовників.

Наші контакти

logo

Як ми працюємо

пн-пт: 09:00 – 18:00
сб-нд: вихідний

logo

КИЇВ - Відділ підтримки клієнтів

м. Київ, вул. Ялтинська, 10/14

logo

ЧЕРНІГІВ - Відділ підтримки клієнтів

м. Чернігів, вул. П’ятницька, 7

logo

Відділ по роботі з дилерами

м. Київ, бульв. Марії Приймаченко, 8-Б, офіс 1

logo

Відділ сервісу та рекламацій

м. Київ, вул. Ялтинська, 10/14

Відправити нам повідомлення