Каталог

ТМ Danke

Виробництво розташоване в Одесі. Завдяки відмінній якості та цілком демократичним цінам, продукція експортується до країн ближнього та далекого зарубіжжя.

Виріб від компанії Данке – високоякісний продукт вітчизняного виробника, виготовлений за світовими стандартами. Відмінний результат досягається завдяки німецькому устаткуванню, яке встановлене на заводі в Одесі. Процес виготовлення товару контролюється німецькими інженерами, які працюють на заводі. Вся продукція виготовляється виключно із сировини німецького походження.

Вибір підвіконня в сучасних умовах непростий процес, який потребує комплексного та відповідального рішення. Грамотно вибраний виріб гармонійно вписується в інтер'єр, стає невід'ємною його частиною.

Виробництво

Завод підтримує високу якість своєї продукції, що виготовляється на обладнанні з Німеччини. Безперечно, висока практичність заводської продукції визнана провідними європейськими майстрами, фахівцями з декору приміщень. Створену на одеському заводі продукцію регулярно замовляють для Європейського ринку завдяки затребуваності та невисоким цінам.

Система якості

На виробництві зайняті спеціалісти з Німеччини, які контролюють якість товару. Самі підвіконня виготовляються на обладнанні з Німеччини виключно з німецької сировини. В результаті такого грамотного підходу виробляється якісний європейський продукт, який сьогодні дуже цінується у споживачів як усередині країни, так і за кордоном.

Виробнича компанія Данке на ринку України є офіційним представником європейського бренду. Підвіконня мають спеціальну оригінальну запатентовану форму. Продукція екологічно чиста, не шкідлива для здоров'я людини і це важливий чинник на користь вибору саме цього виробника.

Вироби компанії, окрім всіх очевидних переваг, мають ще один важливий плюс – це неймовірна міцність. Відомо, що підвіконня цього виробника витримують навантаження переїзду вантажним автомобілем, причому не піддаються деформації та не ламаються. Прекрасний вибір для господарок, тому що на ньому не залишається сліду гарячого, а також сліду від цигарок. З ним вікна розкішно вписуються в будь-який інтер'єр.
Підвіконня Danke
Український виробник - компанія Юпітер-2003, презентувала на будівельний ринок України торгову марку DANKE ™.

Наші контакти

logo

Відділ продажу (Ми відновили роботу!)

logo

Салон на Лівому березі, поруч з Дарницьким ж\д вокзалом

м. Київ, вул. Ялтинська, 10/14

пн-пт: 09:00 – 18:00
сб-нд: вихідний

logo

Салон на Правому березі, м. Дружби Народів

м. Київ, бульв. Марії Приймаченко, 8-Б, офіс 1

пн-пт: 09:00 – 18:00
сб-нд: вихідний

logo

ВІДДІЛ СЕРВІСУ

пн-пт: 09:00 – 18:00
сб-нд: вихідний

Відправити нам повідомлення