Каталог

ТМ REYNAERS

Reynaers Aluminium – компанія світового рівня, яка проводить наукові дослідження та веде розробку інноваційних алюмінієвих профільних систем.
Компанія з головним офісом у бельгійському місті Дюффель має 30 філій, що експортують продукцію по всьому світу. У компанії з річним товарообігом 330 млн. євро працює понад 1600 фахівців високого класу з 37 країн світу. Всі вироби Reynaers ретельно проходять тестування на відповідність стандартам Європейської якості. Проходять випробування на міцність, якість покриття, рівень теплозахисту, водонепроникності.

Купуючи продукцію Reynaers Aluminium, можна бути впевненим у її надійності та довговічності. Компанія представляє ряд вдалих розробок протипожежних, протизламних, а також куленепробивних систем.

Система профілів Reynaers успішно застосовують для виготовлення віконно-дверних конструкцій із різнокольорового алюмінію. Можливість фарбування профілю в різні кольори, дає можливість суттєво збільшити сферу його застосування. Істотною перевагою цього профілю є широкий вибір різноманітних аксесуарів, можливість реалізовувати будь-які стандартні та нестандартні рішення.

Завдяки легкості алюмінію з профілю Reynaers можна виготовляти всілякі конструкції для зимових садів, оранжерей. Маючи привабливий зовнішній вигляд, профіль гармонійно вписується в будь-які архітектурні фантазії архітекторів: це фасадні системи та будь-які світлопрозорі конструкції.

Reynaers пропонує такі види скління:

  • віконних систем
  • звичайних та розсувних дверей
  • фасадів різного ступеня складності
  • мансардних вікон
  • сонцезахисних систем
  • оранжерей та зимових садів

 

Вибирайте найкраще рішення від Reynaers для реалізації завдання.

Довіртеся команді професіоналів у виробництві та монтажі конструкцій з алюмінієвого профілю Reynaers.

Телефонуйте нашому менеджеру для консультації та безкоштовного заміру.

Термоізольована віконна система Reynaers CS 77
Система Concept System® 77 має високу міцність, має підвищений ступінь термоізоляції та абсолютно безпечна в експлуатації.
Термоізольована віконно-дверна система Reynaers CS 86-HI
Система Concept System 86-HI теплоізольована віконна система призначена для внутрішнього відкривання. Конструкція відповідає високому ступеню безпеки, перевіреної міцності, оптимальної теплоізоляції.
Термоізольована розсувна система Reynaers CS 130
Система Concept Patio® 130 застосовується для дверних конструкцій підйомно-розсувного типу з підвищеним рівнем теплоізоляції. Гранично безпечна система, стійка до зовнішніх впливів, надійна ізоляція.

Наші контакти

logo

Як ми працюємо

пн-пт: 09:00 – 18:00
сб-нд: вихідний

logo

КИЇВ - Відділ підтримки клієнтів

м. Київ, вул. Ялтинська, 10/14

logo

ЧЕРНІГІВ - Відділ підтримки клієнтів

м. Чернігів, вул. П’ятницька, 7

logo

Відділ по роботі з дилерами

м. Київ, бульв. Марії Приймаченко, 8-Б, офіс 1

logo

Відділ сервісу та рекламацій

м. Київ, вул. Ялтинська, 10/14

Відправити нам повідомлення

Зробіть вибір
Telegram Viber Viber