Алюмінієві вікна

АЛЮМІНІЄВІ ВІКНА У СУЧАСНОМУ БУДИНКУ

Поняття "вікна з алюмінію" зовсім не означає глухих металевих отворів, як це виглядає з назви. Ця конструкція має на увазі вставку скла або склопакета у раму з алюмінієвого профілю. На відміну від поширених металопластикових вікон із ПВХ профілю, сфера застосування цього матеріалу воістину безмежна. Алюміній, як один з досить інертних по відношенню до навколишнього середовища металів, має при цьому високу міцність і доступну ціну. Алюмінієві вікна (правильніше було б сказати - вікна з алюмінієвим профілем) можуть бути будь-якого розміру та форми. Вони виготовляються не тільки в сірому кольорі, але можуть бути пофарбовані в тон чи контраст усьому будинку. Дуже елегантно і дорого виглядають системи, що ламінують у колір натурального дерева.

ВИДИ АЛЮМІНІЄВИХ ВІКОН

Залежно від приміщення, використовують різні види профілю та розсувних систем. Для скління неопалюваних терас, балконів, альтанок тощо, встановлюють холодні алюмінієві вікна. Цей вид має високий рівень захисту від пилу та шуму, але низькі показники енергозбереження. Простіше кажучи, такі рами не зроблять приміщення теплішим.

 

Теплі алюмінієві вікна виготовляються з урахуванням профілю з терморозривом. Завдяки такій технології зберігаються властивості звукозахисту, але рівень енергоефективності не поступається дерев'яним або багатокамерним пластиковим вікнам. Терморозрив - це спеціальна вставка із теплоізолюючого матеріалу між зовнішньою та внутрішньою частинами віконної рами. Вікна з терморозривом доречні в будь-якому приміщенні, що опалюється.

 

Алюмінієві вікна розрізняють також за типом відкриття:

 

вікна з урахуванням розсувних систем (“гармошка”, поворотно - зсувні тощо.);


розпашні алюмінієві вікна з однією або двома стулками, що відкриваються;


безрамне скління – ефектний вигляд суцільної скляної стіни.


Будинки, спроектовані в сучасному стилі, найчастіше мають на увазі значну площу зовнішнього скління, у тому числі вікна на всю стіну. Для таких конструкцій важливо мати високу міцність та стійкість до різноманітних навантажень. Алюмінієві вікна володіють цими якостями значною мірою.Надійність та механічна стійкість алюмінієвого профілю дозволяє проектувати конструкції будь-яких розмірів.

ЯК ЗАМОВИТИ ВІКНА З АЛЮМІНІЮ В УКРАЇНІ?

Виготовленням різноманітних конструкцій на базі алюмінієвого профілю займається компанія "Віконний Стандарт". У нас є розвинене високотехнологічне виробництво, оснащене сучасним обладнанням та досвідчений персонал. Ви можете купити алюмінієві вікна для свого будинку чи квартири у будь-якому з наших офісів у Києві.

 

Запросіть нашого фахівця для проведення замірів або надайте технічну документацію на будівництво. Наші менеджери підберуть розсувну систему, яка найбільше підходить для ваших умов, і зроблять розрахунок вартості. Ціна виробів залежить від виду профілю, розмірів вікон, кольорів та інших параметрів. Ми завжди зможемо запропонувати вам кілька варіантів на вибір та знайти відповідне цінове рішення.

 

Ми ручаємося багаторічним досвідом роботи нашої компанії, що якість та ціна алюмінієвих вікон вас повністю задовольнять. Телефонуйте зараз, щоб дізнатися вартість та викликати фахівця на замір.

Наші контакти

logo

Як ми працюємо

пн-пт: 09:00 – 18:00
сб-нд: вихідний

logo

КИЇВ - Відділ підтримки клієнтів

м. Київ, вул. Ялтинська, 10/14

logo

ЧЕРНІГІВ - Відділ підтримки клієнтів

м. Чернігів, вул. П’ятницька, 7

logo

Відділ по роботі з дилерами

м. Київ, бульв. Марії Приймаченко, 8-Б, офіс 1

logo

Відділ сервісу та рекламацій

м. Київ, вул. Ялтинська, 10/14

Відправити нам повідомлення

Зробіть вибір
Telegram Viber Viber