Розсувні алюмінієві конструкції

РОЗсувнІ АЛЮМІНІЄВІ КОНСТРУКЦІЇ У ЗОВНІШНЬОМУ І ВНУТРІШНЬОМУ СКЛінні

Сучасний приватний будинок з величезними вікнами, наповнений світлом та повітрям – чи не мрія будь-якого міського жителя! Будинок, через прозорі конструкції якого видно навколишню природу так, що не потрібно навіть покидати його стіни!

 

З цим завданням успішно справляються алюмінієві розсувні конструкції, на базі яких створюються вікна та двері будь-яких розмірів. Висока теплоізоляція сучасних профільних систем, їх міцність, надійність та протизламні характеристики поставили алюмінієві світлопропускні системи на перше місце у житловому та цивільному будівництві.

РІЗНОВИДи розсувних СПОРУД З АЛЮМІНІЄВОГО ПРОФІЛЮ

Різноманітність існуючих систем відкривання дозволяє реалізовувати цікаві та нестандартні рішення для отворів. У кожному окремому випадку потрібно вирішити, що потрібніше вашому будинку або офісу:

безпорогові двері;
максимальна площа;
наявність автоматичної системи відкривання та ін.


Розглянемо основні різновиди алюмінієвих розсувних систем.

Зсувні двері гармошка хороші тим, що можна засклити дуже великий отвір. Стулки, що складаються в гармошку, від'їжджають перпендикулярно стіні і не перекривають прорізів навіть частково.

 

Поворотно - зсувна гармошка відрізняється тим, що при відкриванні двері спочатку складаються в гармошку, а потім повертаються і заходять за стіну.

 

Дворейкова розсувна система влаштована так, що одна стулка рухається по напрямній, при цьому більша частина отвору залишається перекритою нерухомою перегородкою.

 

Три рейкова розсувна система дозволяє відкривати ⅔ отвору, стулки заїжджають одна за одну.

 

Алюмінієві двері на автоматиці з датчиком відкривання використовуються переважно в офісних та торгових центрах. Автоматичне відкривання та закривання допомагає підтримувати мікроклімат у приміщенні.

 

Алюмінієва перегородка з дверима на автоматичному відкриванні зручна для встановлення всередині будівлі між різними секціями або відділами.

 

Скляна перегородка з трьома робочими полотнами дозволяє реорганізовувати простір за потребою, перекриваючи ту чи іншу частину отвору між приміщеннями.

 

Розсувна алюмінієва перегородка з низьким порогом і двома робочими стулками використовується для створення безпорогового простору, причому обидві стулки можна зрушувати в тому чи іншому напрямку, відкриваючи потрібну частину.

ЯК КУПИТИ Розсувні АЛЮМІНІЄВІ КОНСТРУКЦІЇ

Замовити алюмінієві розсувні конструкції будь-якої складності можна у представництвах компанії “Віконний Стандарт”. Вони є у Києві на правобережжі та лівому березі. Прорахунок вартості здійснюється індивідуально, залежно від складності конструкції, використаного профілю, виду скління, кольору, ламінації та багатьох інших параметрів. Наша компанія має власну, добре розвинену виробничу базу, тому ви отримуєте ціни виробника.


Купівля якісного вікна – це складний вибір. Ми вміємо проектувати та виробляти системи з різною геометрією, на нашому рахунку є тисячі нестандартних рішень. Штат грамотних фахівців допоможе на всіх етапах: від вибору профілю до моменту доставки та встановлення замовлених конструкцій. Телефонуйте нам і домовтеся про виїзд замірника на об'єкт. Можна зробити замовлення алюмінієвих розсувних конструкцій на підставі проектної технічної документації.

Наші контакти

logo

Як ми працюємо

пн-пт: 09:00 – 18:00
сб-нд: вихідний

logo

КИЇВ - Відділ підтримки клієнтів

м. Київ, вул. Ялтинська, 10/14

logo

ЧЕРНІГІВ - Відділ підтримки клієнтів

м. Чернігів, вул. П’ятницька, 7

logo

Відділ по роботі з дилерами

м. Київ, бульв. Марії Приймаченко, 8-Б, офіс 1

logo

Відділ сервісу та рекламацій

м. Київ, вул. Ялтинська, 10/14

Відправити нам повідомлення

Зробіть вибір
Telegram Viber Viber