Алюмінієві двері

Алюмінієві двері часто використовуються для комерційної нерухомості та торгових об'єктів. Тим не менш, вони також дуже добре підходять для приватних житлових будинків. Високоякісні алюмінієві двері можуть бути виконані у великих розмірах різних форм, типів та конфігурацій. Прецизійні алюмінієві профілі з алюмінію (екструзія) анодуються, потім покриваються порошковим покриттям на ваш смак і підходять для дизайну в кожному кольорі (Pantone або RAL).

Одностулкові і двостулкові (штульпові) алюмінієві двері вдало підходять для установки у великі прорізи, тоді як броньовані (металеві) двері не завжди можна виготовити бажаним параметром, а якщо вдасться виготовити, то не факт, що виріб впишеться, як на картинці, в дизайн проект вашого будинку.

Типи оздоблення алюмінієвих профілів дуже різноманітні. Можливе оздоблення може застосовуватися як одностороннє, так і двостороннє, тільки на рамі або на рамі та стулці. Таким чином, будь-які двері можуть бути індивідуально адаптовані до внутрішньої та зовнішньої обробки вашим уподобанням.

Ціна дверей вхідної групи залежить від багатьох факторів: від складності, вартості комплектуючих, встановлення та монтажу. Залишіть заявку на сайті або зателефонуйте і наші менеджери допоможуть вам з вибором. Ми намагатимемося приємно здивувати Вас нашими цінами.

Наші контакти

logo

Відділ продажу (Ми відновили роботу!)

logo

Салон на Лівому березі, поруч з Дарницьким ж\д вокзалом

м. Київ, вул. Ялтинська, 10/14

пн-пт: 09:00 – 18:00
сб-нд: вихідний

logo

Салон на Правому березі, м. Дружби Народів

м. Київ, бульв. Марії Приймаченко, 8-Б, офіс 1

пн-пт: 09:00 – 18:00
сб-нд: вихідний

logo

ВІДДІЛ СЕРВІСУ

пн-пт: 09:00 – 18:00
сб-нд: вихідний

Відправити нам повідомлення