Припустимо, ви – власник невеликого магазину на першому поверсі житлового будинку. Напевно, ви замислювалися над тим, як захистити свій бізнес від непроханих нічних візитерів. Зрозуміло, і сигналізація, і охоронне спостереження тут є доречними, але коштують досить дорого. Можна поставити грати на вікнах, але якось дуже некрасиво вони виглядають, їх потрібно мити і періодично фарбувати.
Щоб не зіпсувати екстер'єр приміщення, і в той же час захиститись від злодіїв, використовуйте рольставні, або захисні ролети. Ця зручна конструкція не псує зовнішній вигляд будівлі, залишаючи відчиненими вікна та двері вдень, та надійно прикриває їх у неробочий час.
Це економічне рішення - один раз витратившись на придбання та встановлення, вам не доведеться щомісяця оплачувати послуги охоронної фірми.
У Європі такі захисні пристрої давно не диво, та й наші споживачі встигли гідно оцінити їх переваги: надійність, простоту монтажу та експлуатації, естетичний зовнішній вигляд. Ролети не потребують спеціального обслуговування, їх легко очистити, а термін служби в залежності від матеріалів, що використовуються, обчислюється десятками років.
Конструкція захисних ролет включає кілька елементів. Ролетне полотно складається із з'єднаних між собою довгих прямокутних металевих пластин. Це полотно рухається напрямними шинами, і згортається в рулон (або рол - звідси і походить назва). Згорнутий рулон розміщується в коробі, що закріплюється на стіні над вікном або дверима. Короб може бути захований у віконній ніші.
Привід, за допомогою якого відбувається згортання або розкриття рулону може бути механічним або електромеханічним.
Механічний привід приводиться в дію за допомогою пружинно-інерційного механізму, що запускається вручну. Електромеханічний відрізняється наявністю електродвигуна, який необхідно підключати до мережі. Управління таким механізмом здійснюється як за допомогою кнопкового вимикача, так і дистанційно. Електромеханічні ролети можна додатково оснастити ручним механізмом у разі аварійного відключення електрики.
Найчастіше пластини білого чи коричневого кольору. Однак сучасні технології дозволяють зробити їх у будь-якому дизайні відповідно до екстер'єру вашої будівлі.
Наведений вище приклад із приватним магазином – це не єдина сфера застосування захисної ролети. Їх успішно використовують у приватних домоволодіннях і встановлюють на вікнах будинків чи квартир. Якщо ви на зиму консервуєте дачу - доцільно захиститися від злодіїв за допомогою ролетів на вікнах, а при необхідності і дверях.
Красиво та акуратно виглядає захист із ролет на вікнах кафе, магазинів, банків. Її використовують для офісів та гаражів, причому в останньому випадку елементи ролетного полотна роблять більшими, а управління – дистанційним. Це зручно, адже можна відкрити гараж, не виходячи із машини. Дистанційне керування можна встановити на всі вікна в приміщенні, причому відкривати та закривати їх можна буде одночасно.
Вирішити проблему з ефективним та естетичним захистом зовнішніх отворів вам допоможуть у компанії “Віконний Стандарт”. Як тільки вам знадобилася захисна ролета - телефонуйте, і наші спеціалісти зроблять попередній розрахунок ціни, нададуть повну інформацію та допоможуть з оформленням замовлення.
У Києві ви можете викликати замірника, щоб зробити вироби потрібного розміру на замовлення. Вартість залежить від розмірів отвору, виду механізму відкривання та кольору. Ми виконаємо замовлення будь-якої складності, забезпечимо доставку та встановлення конструкції за місцем монтажу.
Купити вікна, двері, захисні та протисонячні системи у нашій компанії вигідно, тому що ми забезпечуємо комплексний підхід. На нашому рахунку тисячі реалізованих проектів та величезний досвід. Ми гарантуємо високу якість та своєчасне виконання вашого замовлення.
Наші контакти
Як ми працюємо
пн-пт: 09:00 – 18:00
сб-нд: вихідний
КИЇВ - Відділ підтримки клієнтів
м. Київ, вул. Ялтинська, 10/14
ЧЕРНІГІВ - Відділ підтримки клієнтів
м. Чернігів, вул. П’ятницька, 7
Відділ по роботі з дилерами
м. Київ, бульв. Марії Приймаченко, 8-Б, офіс 1
Відправити нам повідомлення