Фрамуга

Відкидна горизонтальна стулка, розташована у верхній частині вікна, називається фрамугою. Там, де не обов'язково повністю відчиняти вікна, але провітрювати приміщення необхідно, використовують фрамуги. Щоб провітрити приміщення, необхідно відкинути стулку зверху або знизу. У деяких випадках фрамуги можуть бути глухими, не відкриватися.

 

Особливості конструкції. Подібні конструкції Ви часто зустрічали у старих дерев'яних вікнах. Їх повсюдно встановлювали у держустановах, поліклініках, школах. Це була досить велика кватирка, розташована горизонтально.

 

Переваги

Якщо стулки великого вікна, що відкриваються, мають значну вагу, фурнітура і вся конструкція в цілому може дуже скоро вийти з ладу. Щоб цього не сталося, потрібно у верхній частині вікна встановлювати фрамугу. Завдяки фрамузі збільшиться жорсткість усієї конструкції, збережеться цілісність великого вікна. За допомогою фрамуги провітрювання стає набагато зручніше, без протягів. У сім'ях, де є діти та люди похилого віку, така перевага особливо актуальна. Такі вікна безпечні, оскільки діти не дістануться фрамуги.

 

Фрамужне вікно не набагато складніше звичайного, тому терміни виконання замовлення на них не перевищують звичайних.

Монтаж проводиться швидко та не викликає жодних технологічних складнощів.

Замовити фрамужне металопластикове вікно можна у нас, залишивши заявку на безкоштовний дзвінок або зателефонувавши до нашого консультанта за вказаними нижче телефонами.

Наші контакти

logo

Відділ продажу (Ми відновили роботу!)

logo

Салон на Лівому березі, поруч з Дарницьким ж\д вокзалом

м. Київ, вул. Ялтинська, 10/14

пн-пт: 09:00 – 18:00
сб-нд: вихідний

logo

Салон на Правому березі, м. Дружби Народів

м. Київ, бульв. Марії Приймаченко, 8-Б, офіс 1

пн-пт: 09:00 – 18:00
сб-нд: вихідний

logo

ВІДДІЛ СЕРВІСУ

пн-пт: 09:00 – 18:00
сб-нд: вихідний

Відправити нам повідомлення