Нестандартні вікна Гриб

Таке вікно є складною комбінацією з кількох геометричних фігур. Щоб виготовити таку конструкцію потрібен великий досвід та висока кваліфікація спеціаліста. Тому такі ексклюзивні вікна не можуть бути дешевими.

 

ОСОБЛИВОСТІ КОНСТРУКЦІЇ:

Складна геометрична форма. За допомогою спеціального обладнання профілі згинаються при високій температурі, таким чином набувають складних криволінійних форм. Потім відбувається зварювання окремих елементів у єдине ціле. Так створюються геометрично складні вікна.

Виготовлення таких вікон має найвищу вартість. Нестандартні вироби завжди дорожчі за звичайні. Причина цього – великий обсяг ручної роботи. Сюди треба додати складні дорогі технології, згинання профілю, наприклад. Дорога нестандартна фурнітура, багато відходів, як наслідок дорогі склопакети – все це значно підвищує ціну на вікна.

Складна конструкція. Такі вікна є складною комбінацією окремо виготовлених частин.

Складні комбіновані вікна – це унікальний виріб. Незвичайні вікна ПВХ надають Вашій особливій індивідуальності, неповторності дизайну.

Замовляйте будь-які нестандартні форми вікон ПВХ в нашій компанії. Незважаючи на складність виробництва, ми в найкоротші терміни виготовимо Ваше замовлення та приємно здивуємо ціною.

 

Виготовлення таких вікон зазвичай займає трохи більше часу, ніж виробництво звичайних прямокутних.

Монтаж провадиться нашими монтажними бригадами.

Замовити вікна нестандартної форми можна у нас, залишивши заявку на безкоштовний дзвінок або зателефонувавши до нашого консультанта за вказаними нижче телефонами.

 

Наші контакти

logo

Відділ продажу (Ми відновили роботу!)

logo

Салон на Лівому березі, поруч з Дарницьким ж\д вокзалом

м. Київ, вул. Ялтинська, 10/14

пн-пт: 09:00 – 18:00
сб-нд: вихідний

logo

Салон на Правому березі, м. Дружби Народів

м. Київ, бульв. Марії Приймаченко, 8-Б, офіс 1

пн-пт: 09:00 – 18:00
сб-нд: вихідний

logo

ВІДДІЛ СЕРВІСУ

пн-пт: 09:00 – 18:00
сб-нд: вихідний

Відправити нам повідомлення