Нестандартні вікна Круг

Технологія виготовлення круглих вікон потребує спеціального обладнання, на якому віконний профіль згинається у формі півкола. Потім вікно збирається із двох половинок.

Круглі вікна дуже добре гармонюють зі склепінчастим дахом. Кругла форма вікна вигідно вирізняє її форму. Такі нестандартні вікна можна встановлювати не тільки під дахом – вони чудово виглядають як вікна, так і вікна поверхів цокольного рівня.

Оригінальні круглі вікна ПВХ безсумнівно прикрасять Ваш інтер'єр. Вони добре підходять для ванної кімнати у приватному будинку.

Залежно від способу відкриття, круглі вікна розрізняються за типами конструкції.

 

ТИПИ КОНСТРУКЦІЙ:

 

Глуха.

Абсолютно демократична за ціною конструкція, проста у виготовленні, висока світлопропускна здатність. Однак одними такими вікнами не можна обмежуватися, оскільки важливо забезпечити провітрювання. Вони швидше використовуються, як декоративні або для збільшення освітленості.

 

З стулок, що відкриваються.

Залежно від замовлення в таких вікнах монтують одну або дві стулки. Ці вікна досить добре пропускають денне світло і забезпечують регулярне провітрювання приміщення, при цьому стулка відкривається навстіж або в режимі провітрювання.

 

Верхнє чи нижнє кругле вікно.

Відкривається фрамужним способом, усередину. Стулка повертається навколо своєї осі – це зручно у тісних приміщеннях, де потрібно економити простір.

 

Середньопідвісні конструкції.

Стулки цих вікон можуть відкриватися навколо вертикальної або горизонтальної осі та повертатися на 180 градусів. Кріплення стулок лише у двох точках. Для безпеки такі вікна оснащені елементами, що гальмують, які можуть блокувати стулку в будь-якому положенні, і вона не буде закриватися сама по собі або під впливом протягу.

 

Виготовлення нестандартних вікон зазвичай займає трохи більше часу, ніж виробництво звичайних прямокутних.

Монтаж круглих вікон проводиться так само, як і монтаж вікон із прямокутною формою.

Замовити кругле вікно можна у нас, залишивши заявку на безкоштовний дзвінок або зателефонувавши до нашого консультанта за вказаними нижче телефонами.

Наші контакти

logo

Як ми працюємо

пн-пт: 09:00 – 18:00
сб-нд: вихідний

logo

КИЇВ - Відділ підтримки клієнтів

м. Київ, вул. Ялтинська, 10/14

logo

ЧЕРНІГІВ - Відділ підтримки клієнтів

м. Чернігів, вул. П’ятницька, 7

logo

Відділ по роботі з дилерами

м. Київ, бульв. Марії Приймаченко, 8-Б, офіс 1

logo

Відділ сервісу та рекламацій

м. Київ, вул. Ялтинська, 10/14

Відправити нам повідомлення

Зробіть вибір
Telegram Viber Viber