Шестикутне вікно

Складне фігурне вікно у формі шестикутника, на вигляд нагадує бджолину соту.

 

ОСОБЛИВОСТІ КОНСТРУКЦІЇ І ПЕРЕВАГИ ШЕСТИКУТНОГО ВІКНА:

  Шестикутне (стільникове) вікно може мати різні конфігурації та кілька форм. Вертикальне та горизонтальне розташування, правильна або витягнута форма, спосіб відкривання стулок, наявність роздільників – все це та багато іншого слід враховувати при замовленні.
  Застосування стільникових вікон дуже різноманітне. Їх встановлюють у горищних приміщеннях, мансардах у будинках заміського типу. Шестикутне вікно часто використовують як декоративний елемент в архітектурі для забезпечення природного освітлення приміщення. Шестикутні вікна часто можна побачити в будинках старої архітектури, будинках, що представляють історичну цінність.
  Стільникові вікна прикрасять фасад будь-якої будівлі. Шестикутне вікно додасть багатства фасаду Вашої оселі, зробить його неповторним і впізнаваним серед інших будівель. За допомогою зміни розташування внутрішніх рейок можна досягти найнеймовірніших дизайнерських рішень. Надати характеру архітектури середньовіччя допоможуть візерунчасті переплетення елементів конструкції та фантазія дизайнера.

   

  Виготовлення таких вікон зазвичай займає трохи більше часу, ніж виробництво звичайних прямокутних.

  Монтаж провадиться нашими монтажними бригадами.

  Замовити шестикутні вікна можна у нас, залишивши заявку на безкоштовний дзвінок або зателефонувавши до нашого консультанта за вказаними нижче телефонами.

  Наші контакти

  logo

  Відділ продажу (Ми відновили роботу!)

  logo

  Салон на Лівому березі, поруч з Дарницьким ж\д вокзалом

  м. Київ, вул. Ялтинська, 10/14

  пн-пт: 09:00 – 18:00
  сб-нд: вихідний

  logo

  Салон на Правому березі, м. Дружби Народів

  м. Київ, бульв. Марії Приймаченко, 8-Б, офіс 1

  пн-пт: 09:00 – 18:00
  сб-нд: вихідний

  logo

  ВІДДІЛ СЕРВІСУ

  пн-пт: 09:00 – 18:00
  сб-нд: вихідний

  Відправити нам повідомлення