Нестандартні вікна Трикутник

Ідеальне місце для встановлення трикутних вікон – це фасад будівлі, горища та мансарди. Їх прийнято встановлювати на фасадах верхніх поверхів будівель із гострими дахами. Трикутні вікна гармонійно вписуються у саму архітектуру будівлі.

 

ПЕРЕВАГИ ТА ОСОБЛИВОСТІ КОНСТРУКЦІЇ ТРИКУТНИХ ВІКОН:

Оригінальність. Трикутна форма вікна виглядає дуже оригінально, проте вартість їх вища за звичайні, стандартні. Процес виготовлення таких вікон є трудомістким, як і сама установка. Крім того, при виробництві виходить багато відходів.

Стильова єдність із фасадом будинку. Трикутні вікна оригінальні, наголошують на індивідуальному стилі вашого будинку. Звичайно ж такі вікна застосовуються для скління горищ та мансард заміських котеджів, в також для будь-яких заміських будинків.

Під схилом даху доречно встановити вікно у вигляді прямокутного трикутника. Конструкція допускається як поворотна, і поворотно-відкидна. У таких вікнах ручка кріпиться на похилому профілі. Рівнобедрений трикутник, як правило, завершує конструкцію і складається з кількох блоків. Відкриваються як фрамуги.

ВАРІАНТИ ВІДКРИВАННЯ ТРИКУТНИХ ВІКОН

Якщо трикутне вікно глухе, значить відкривання не передбачено. Це декоративні елементи фасаду що призначені для пропускання денного світла. Це найпростіші та найдешевші вікна.

Стулки вікон обертаються навколо вертикальної осі. Це зручно для провітрювання приміщення.
Фрамужний варіант вікон передбачає відкидний спосіб відкриття. Стулка відкидається навколо нижньої горизонтальної осі.
Трикутні вікна мають суттєве обмеження в конструкції – неможливо виготовити вікно з занадто гострим кутом. Для глухих вікон щонайменше 15, для розпашних – 30 градусів.

Вікно формою прямокутного трикутника монтуються виключно прямим кутом вниз. Це стосується вікон з стулками, що відкриваються. Якщо вікно глухе, його можна встановлювати як завгодно.

 

Виготовлення таких вікон, як правило, займає трохи більше часу.

Монтаж проводиться швидко та не викликає жодних технологічних складнощів.

Замовити вікна у формі трапеції можна у нас, залишивши заявку на безкоштовний дзвінок або зателефонувавши до нашого консультанта за вказаними нижче телефонами.

Наші контакти

logo

Як ми працюємо

пн-пт: 09:00 – 18:00
сб-нд: вихідний

logo

КИЇВ - Відділ підтримки клієнтів

м. Київ, вул. Ялтинська, 10/14

logo

ЧЕРНІГІВ - Відділ підтримки клієнтів

м. Чернігів, вул. П’ятницька, 7

logo

Відділ по роботі з дилерами

м. Київ, бульв. Марії Приймаченко, 8-Б, офіс 1

logo

Відділ сервісу та рекламацій

м. Київ, вул. Ялтинська, 10/14

Відправити нам повідомлення

Зробіть вибір
Telegram Viber Viber