Каталог

Новий реалізований проект

Серед усієї різноманітності кольорів віконного профілю є такі, які знаходяться поза модними тенденціями: білий і коричневі відтінки, що імітують деревину, але вже довгий час серед клієнтів користується величезною популярністю саме антрацит.

 

На прикладі нашого чергового успішного об'єкту – ділимося з Вами цікавою інформацією:

 

Використані системи для реалізації:

 

SALAMANDER bluEvolution 82 - 6-ти камерний з трьома контурами утеплення, характеризується високими показниками енергозбереження, ламінація профілю виконана "в масі" у трендовому кольорі - антрацит.

 

SALAMANDER evolutionDrive HST - для реалізації підйомно розсувних систем, що складається з 5-ти камерної системи з інтегрованою сталевою арматурою в рамі та стулці також з ламінацією "в масі".

 

Що ж означає ламінація "у масі"?

 

Значить, що не тільки лицьові частини профілю мають замовлений колір, а й сам пластик усередині такого ж кольору. Реалізація відбувається за допомогою спеціальних плівок, що ламінують, що дозволяє отримати віконний профіль величезної кількості різноманітних кольорів і фактур. Плівку можна наносити як з одного, так і з двох сторін, при цьому колір може бути різним з кожного боку.

 

Або за іншим варіантом: фарбування в масі, що відбувається в процесі виготовлення ПВХ-профілю. У сировину додають фарбувальні пігменти і ПВХ-профіль виходить однорідного кольору. На жаль, різноманітність кольору при такому способі – обмежена.

 

Під ваші естетичні та функціональні потреби фахівці Віконного Стандарту зможуть підібрати саме те рішення, яким Ви будете задоволені.

 

 

 

 

 

 

 

 

Новий реалізований проект

Цікаво прочитати

Наші контакти

logo

Відділ продажу (Ми відновили роботу!)

logo

Салон на Лівому березі, поруч з Дарницьким ж\д вокзалом

м. Київ, вул. Ялтинська, 10/14

пн-пт: 09:00 – 18:00
сб-нд: вихідний

logo

Салон на Правому березі, м. Дружби Народів

м. Київ, бульв. Марії Приймаченко, 8-Б, офіс 1

пн-пт: 09:00 – 18:00
сб-нд: вихідний

logo

ВІДДІЛ СЕРВІСУ

пн-пт: 09:00 – 18:00
сб-нд: вихідний

Відправити нам повідомлення