Алюмінієві фасади

АЛЮМІНІЄВІ ФАСАДНІ СИСТЕМИ - ЧУДОВе І ВИГІДНЕ РІШЕННЯ

Алюмінієвий профіль для фасадів використовується в будівництві вже не перше десятиліття, що пояснюється його універсальністю, довговічністю та швидкістю монтажу. Будівлі та споруди найрізноманітніших форм, облицьовані керамогранітом або засклені, мають безперечну привабливість і десятиліттями зберігають свій зовнішній вигляд. Алюмінієві фасади дозволяють надати індивідуальності та неповторного вигляду, виразити корпоративний стиль і виділитися з навколишнього середовища.

ФАСАДНІ СИСТЕМИ З АЛЮМІНІЮ - ПЕРЕВАГИ І ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ

Фасадні алюмінієві системи дозволяють створювати різноманітні конструкції та обробляти зовнішні стіни швидко, ефективно та красиво.

Системи з алюмінію завдяки своїм фізичним властивостям мають:

  1. високу механічну міцність;
  2. меншу вагу (порівняно зі сталевими);
  3. стійкість до атмосферних впливів;
  4. звуконепроникність (залежить від типу склопакета);
  5. тривалість експлуатації.

Використання стійково-ригельних фасадних систем дає можливість отримати повністю засклену будівлю, прозору, як акваріум. Висока енергоефективність алюмінієвого профілю для фасадів дозволяє витрачати менше коштів на обігрів.

 

Вентильовані фасади - ще одна сфера застосування алюмінієвих профілів. Завдяки цій технології можна створювати різні візуальні ефекти, при цьому зберігаючи тепло всередині будівлі.

 

Конфігурація будинків обмежується лише польотом фантазії. Поряд з традиційними паралелепіпедами можливо зводити будови круглої, конічної та будь-якої іншої форм. Та й у звичних будинках алюмінієві фасади дозволяють підкреслити геометричну строгість, виділити окремі секції, зробити більш виразним стиль.

ВИДИ ФАСАДНИХ СИСТЕМ

Практично всі виробники пропонують два види систем: вентильовані фасади та скління фасаду.

 

За допомогою перших можна встановлювати різні облицювальні матеріали на поверхню стіни незалежно від її типу. Як облицювання застосовують: керамограніт, натуральний камінь, фіброцемент, композитні матеріали.

 

Фасадне скління, а насправді - скляні стінки, створюється на основі спеціальних профільних систем. Вони відрізняються між собою:

  1. товщиною профілю;
  2. видом і товщиною склопакетів;
  3. ступенем звукоізоляції;
  4. показниками енергозбереження.

Різна ширина профілів дозволяє створювати цікаві графічні ефекти на поверхні. Тонкі та міцні профілі із застосуванням структурного герметика застосовують для стін, які візуально здаються суцільно скляними. Вони відповідають усім будівельним нормам, витримують вітрове, ударне та статичне навантаження. У склінні застосовують двокамерні склопакети з триплексом, які у разі удару розбиваються без уламків, що травмують. Готові панелі, виготовлені на підприємстві, доставляються на місце будівництва і там швидко монтуються. Будівля виростає просто на очах.

ЯК ДІЗНАТИСЯ ВАРТІСТЬ І ЗАМОВИТИ АЛЮМІНІЄВІ ФАСАДИ?

Компанія "Віконний Стандарт" пропонує фасадні системи та алюмінієві вікна на базі профілів провідних виробників. Ми працюємо з ТМ ALUMIL (Греція), Altest (Болгарія), KMD (Україна), Reynaers (Бельгія).

 

Виробництво фасаду та алюмінієвих віконних конструкцій виконується після вивчення технічної документації нашими фахівцями. Вони роблять ретельний розрахунок за інженерно-технічними параметрами, потім підбирають необхідну систему та складають кошторис. Всі конструкції такого типу виготовляються на замовлення, тож точну ціну ми зможемо назвати тільки після підготовчої роботи.

 

Бажаєте купити пластикові вікна, розсувні системи, перегородки, або облицьовувати будинок - звертайтесь. Нашій компанії під силу всі ці роботи у будь-яких обсягах. До ваших послуг – профі у своїй справі.

Наші контакти

logo

Як ми працюємо

пн-пт: 09:00 – 18:00
сб-нд: вихідний

logo

КИЇВ - Відділ підтримки клієнтів

м. Київ, вул. Ялтинська, 10/14

logo

ЧЕРНІГІВ - Відділ підтримки клієнтів

м. Чернігів, вул. П’ятницька, 7

logo

Відділ по роботі з дилерами

м. Київ, бульв. Марії Приймаченко, 8-Б, офіс 1

logo

Відділ сервісу та рекламацій

м. Київ, вул. Ялтинська, 10/14

Відправити нам повідомлення

Зробіть вибір
Telegram Viber Viber